Ettevaastust! uppunud autod! | 20 juuni 16, tradefor

Flooding near Meyer Park May 26 2015 Photo Julia Andrews

Foto: Julia Andrews

Tarbija24 lehel 20.06.2016 ilmunud artikkel euroopast saabuvate uppunud autode kohta võtab kokku olukorra, mis ohustab heas usus autot soetavat klienti.

Suvisel perioodil on Euroopas üsna tavalised suured üleujutused. Sealsed kahjustatud autod müüakse hiljem maha ja nende suure kasumivõimaluse tõttu on kelmid huvitatud nende soetamisest ja hiljem ka müüki paiskamisest. Nagu ka artiklis esile toodi, on Saksamaal auto päritolu ja veekahjustuse väljatoomine müügi korral seadusega kohustatud, kuid lõunariikides seda seadus i kohusta, mis annab hea pinnase uppunud autodega Baltimaades kaubitsemiseks.

Rõhutame seega veelkord auto kontrollimise olulisust. Uppunud auto tuvastamiseks toob artikkel välja mõned head näited, kuid kahjuks ei ole alati võimalik sellist autot tuvastada. Seega tuleks kahtluse alla seada turu hinnast odavamalt müügis olevad autod ja nende uurimine erilise tähelepanu alla seada.

Tradefor OÜ soetab autosid just selliste ohtude vältimiseks autosid AINULT liisingettevõtete käest. Liisingettevõte kannab kindlustuse abil auto peale uppumist maha, kuid sealt edasi jõuavad autod juba tagasi teiste riikide hulgas ka Baltimaade registritesse. Seega soovitame alati kontrollida auto seisukorda, eelnevaid valdajaid ja kas auto on olnud mingil põhjusel arvelt maas. 

Heal asjal on alati ka sellele vastav hind, kuid odava asja ostmine võib lõpuks osutuda kallimaks, ajakulukaks ja parajaks peavaluks hilisema vabanemise puhul.

Siin täismahus artikkel:
http://tarbija24.postimees.ee/3736301/euroopa-tulvades-kahjustada-saanud-autod-voiva-jouda-baltikumi?_ga=1.76565653.1447733799.1462370250
Email again:

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi
E-mail
Kommenteeri